LIMANOS BIBLIOTEKOS SKAITYMO GRUPĖS SIŪLOMOS IR SKAITYTOS KNYGOS

SKAITYMO PRIVALUMAI IR KODĖL JŪSŲ VAIKAMS REIKIA EITI Į BIBLIOTEKĄ

Skaitymas vaikams ir skatinimas ugdyti raštingumo įpročius yra vienas iš svarbiausių tėvų ar mokytojų įsipareigojimų dėl gilaus poveikio vaiko psichinei sveikatai, akademiniams gebėjimams ir mąstymo procesams.

patarimas

KODĖL VAIKAI TURĖTŲ EITI Į BIBLIOTEKĄ

Pats skaitymas yra būtinas vaiko sėkmei, tačiau nereikėtų pamiršti bibliotekų vaidmens vaiko raidoje. Pasitelkę pasaulyje prieinamas technologijas ir išteklius, kai kurie žmonės mąsto, kaip bibliotekos pasitarnauja vaikams šiandieniame pasaulyje

Knygos apžvalga

,,Marsietis”, jos autorius Andy Weiras

Pagrindinis veikėjas: Botanikas ir mechanikas lieka Marse, kai misija buvo priversta evakuotis dėl baisios dulkių audros. Jis panaudoja savo žinias išgyvenimui Marse, augina bulves ir degina hidraziną, kad gautų vandenį. Jis ima užrašinėti savo patiris būsimiems archeologams. NASA aptinka, kad jis tebėra gyvas, kai iš palydovo pamato jo veiklos požymius. Galiausiai jis nuvyksta 3200 km iki kitos misijos nusileidimo vietos ir susisiekia su NASA – ir galiausiai jam pavyksta patobulinti įrenginį ir išsigelbėti.

Girlboss Mano sėkmės istorija

Paprastai mes linkę manyti, kad tas, kuriam taip gerai sekasi („Nasty Gal“ apyvarta siekia 100 milijonų dolerių per metus) mados pasaulyje, turi įtakingų giminaičių arba tiesiog yra labai sėkmingas, kaip sakoma, gimęs su marškinėliais. Sophia Amoruso paneigia šį mitą ir parodo, kad yra įmanoma pasiekti savo tikslus ir įgyvendinti svajones pačiam, o tam reikia tik drąsos ir atkaklumo.

Robertas Kiyosaki

Robertas Kiyosaki – „Pinigų srautų kvadrantas“

Knyga, švelniai tariant, šviečia tiems, kurie yra D arba A kvadrate, mažiau svarbi tiems, kurie jau yra tinkamuose kvadrantuose.
Kiyosaki puikiai žino visus įvairių kvadrantų niuansus ir, lydėdamas mus savo knygos puslapiuose, mato tinkamą galimybę įjungti smegenyse tą jungiklį, kuris privers mus kitaip pamatyti kūrinį ir paskatins pakeisti mąstymas.

Knygos apžvalga neribota

Neribota Atmintis – Kevin Horsley

Jūs gebėsite išmokti naudotis autoriaus atminties strategijomis, kad mąstytumėte greičiau, dirbtumėte našiau ir būtumėte labiau sėkmingi. Dauguma žmonių niekada neišnaudoja 10% savo atminties galimybių. Šioje knygoje išmoksite:

Gimę nusikalsti - Kimberley Chambers

Kartais už nusikaltimą reikia mokėti, bet  kokia to kaina?  Kai kurie žmonės yra skirti nusikalstamam gyvenimui.

Knygų Malcolm Gladwell Dovydas ir Galijotas

Prieš tris tūkstančius metų Elaho slėnyje įvyko viena garsiausių dvikovų istorijoje: jaunas piemuo Dovydas su paprasta stropa ir keliais akmenėliais susiduria su galingu filistinų kariu Galijotu ir nugali jį. 

Anders Hansen Skärmhjärnan

Psichikos ligos tampa didžiausia grėsme sveikatai darbartiniais laikais. Didelis tempas, nuolatinis stresas ir skaitmeninis gyvenimo būdas su nuolatiniu ryšiu pradeda turėti neigiamų pasekmių mūsų smegenims

Jei turėtum nemirtingumą,ką su juo darytum? Grupė investuotojų ir mokslininkų randa būdą sukurti serumą, kuris turi būti periodiškai švirkščiamas į žmogų, gali sustabdyti senėjimo procesą ir galų gale nemirtingumą.

Robin Sharma Ką tau skrė likimas

Paliečianti ir gili, kupina patarimų ir pasiūlymų, kaip pasiekti ir išlaikyti stabilumą ir džiaugsmą mūsų gyvenime, parašyta kaip graži istorija, ši knyga turi daug sielų ir gali pasiūlyti visiems daug ,,maisto’’ mintims ir stimulo visiškam vidiniam augimui.

Šioje knygoje autorius bando atsakyti į keletą svarbių klausimų, tokių kaip: kodėl krizės metu – laisva demokratija? Ar Dievas grįžo? Ar netrukus prasidės naujas pasaulinis karas? Ar Europa turėtų atidaryti duris imigrantams?

Tai yra blogiau, daug blogiau, nei jūs manote. Jei jūsų nerimą dėl visuotinio atšilimo dominuoja jūros lygio kilimo baimė, jūs vos subraižote galimų siaubų paviršiaus.

„Gražiausių dalykų pasaulyje negalima pamatyti ar paliesti, jie jaučiami širdimi“.

Persis Jacksonas yra dvylikametis, turintis daug asmeninių ir akademinių problemų, vėliau paaiškėja, kad jis yra graikų dievo Poseidono sūnus, todėl jis yra pusdievis.

Robinas Hudas yra vagių princas, silpniausiųjų gynėjas ir priekabiautojų priešas. Notingamo šerifui atėmus turtą, Robinas Hudas gyvena Šervudo miško šešėlyje su savo ištikimais bendražygiais, išmintinguoju mažuoju Džonu ir linksmuoju broliu Tucku, ir kartu su jais kovoja, kad atkurtų karalystės teisingumą.

Sveiki, šiandien bibliotekos savanoris dalijasi su jumis šia įdomia knyga Intymi ir įtraukianti pasaulio pirmosios ponios, įkvėpusios pasaulį, autobiografija.

Lėlės istorija prasideda nuo dailidės, vardu Maestro Ciliegia. Vyras, radęs keistų savybių turintį, nes „verkė ir juokėsi kaip vaikas“, medienos gabalą nusprendžia ją atiduoti Geppetto (meistro vardas). Pagyvenęs stalius nori iš medžio pagaminti lėlę.

Anot Harari, žmogus savo socialinių konstrukcijų ir savo vaizduotės dėka yra vienintelė rūšis, galinti peržengti biologijos nustatytas ribas. Tačiau ši laisva valia yra tik iliuzija. Pasitelkdamas fikcijas, tokias kaip pinigai, religija, valstybė, valdydamas pasaulį, žmogus galų gale pavergė save. 

Istorija pasakoja apie našlaitę Heidi, kuri buvo išsiųsta gyventi pas vienišą, piktą vyrą kalno viršūnėje Šveicarijos Alpėse. Šis vyras yra jos senelis Heidi anksčiau gyveno pas tetą Dete, bet dabar Dete paskirta į darba Frankfurte

Robin Sharma Knyga

Kas yra „Stebuklingas rytas“ Stebuklingas rytas yra eilė įpročių, kuriuos tiksliai apibūdino Halas Elrodas.

6 įpročiai, apie kuriuos kalbėsiu, yra 6 įpročiai, kurie VISADA buvo žinomi kaip naudingi jums. Ka reikia padaryti:  juos supakuoti į vieną rutiną, suteikiant įkvepiantį pavadinimą ir įtikinant žmones, kad tai yra patikimas ir tvarus, o ne superherojų dalykas.