Michelle Obama – Mano istorija

Sveiki, šiandien bibliotekos savanoris dalijasi su jumis šia įdomia knyga 📚

Intymi ir įtraukianti pasaulio pirmosios ponios, įkvėpusios pasaulį, autobiografija

Kai ji buvo dar maža, Michellei Robinson visas pasaulis buvo Čikagos pietinėje pusėje, kur ji ir jos brolis Craigas mažame šeimos bute dalijosi miegamuoju ir žaidė parke gaudynes. Čia tėvai Fraseris ir Mariana Robinsonai mokė ją kalbėti atvirai ir nebijoti savęs. Tačiau neilgai trukus jos gyvenimas prasidėjo – nuo Prinstono paskaitų, kur ji pirmą kartą sužinojo, koks jausmas būti vienintele juoda moterimi kambaryje, iki dangoraižio, kuriame dirbo įtakinga verslo teisininke ir kur vienos vasaros dienos rytą teisės studentas, vardu Barackas Obama, įžengė į biurą, sutrikdydamas jos planus.

Šioje knygoje Michelle Obama pirmą kartą aprašo santuokos pradžią, sunkumus ieškant pusiausvyros tarp karjeros, šeimos ir vyro greito politinio pakilimo. Ji dalijasi jų diskusijomis dėl galimybės kandidatuoti į JAV prezidentus ir kalba apie savo populiarumą – ir gautą kritiką – per rinkimų kampaniją.

Maloniai, su humoro jausmu ir neįprastu nuoširdumu Michelle Obama siūlo mums ryškius užkulisius šeimos, staiga patekusios į pasaulio akiratį, ir svarbiausių aštuonerių metų Baltuosiuose rūmuose, per kuriuos ji gavo galimybę geriau pažinti savo šalį, o jos šalis – geriau pažinti ją.
Tapimas nukelia mus į kelionę nuo kuklių Ajovos virtuvių iki Bekingemo rūmų salių, tarp neapsakomo skausmo akimirkų ir atkaklių grūdinančių išbandymų, ir atskleidžia unikalios ir revoliucingos moters sielą, kuri stengiasi gyventi autentiškai, geba sutelkti stiprybę ir balsą tarnaujant aukštiems idealams. Sąžiningai ir drąsiai pasakodama savo istoriją Michelle Obama kelia klausimą mums visiems: kas mes esame iš tikrųjų ir kuo norime tapti?

Ar jūs jau skaitėte šią knygą?🤔

Jei ne – paieškokite knygos bibliotekoje. Iki kitų susitikimų 

Prisijunkite prie žmonių, kurie mėgsta skaityti

Prisiregistruokite ir sužinokite apie nuostabias knygas, įžvalgias pamokas, naudingus skaitymo patarimus ir mūsų biblioteką

Kiek šis įrašas buvo naudingas?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždutę!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų kiekis: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas įvertinęs šį pranešimą.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Atsiprašome, kad šis įrašas nebuvo jums naudingas!

Patobulinkime šį įrašą!

Papasakok mums, kaip galime patobulinti šį įrašą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *