Skaityti daugiau. Mokykitės kartu. Imtis veiksmų.

Iliustruota Didžioji Klasika Heidi

Istorija pasakoja apie našlaitę Heidi, kuri buvo išsiųsta gyventi pas vienišą, piktą vyrą kalno viršūnėje Šveicarijos Alpėse. Šis vyras yra jos senelis Heidi anksčiau gyveno pas tetą Dete, bet dabar Dete paskirta į darba Frankfurte

Robino Hudo Nuotykiai

Robinas Hudas yra vagių princas, silpniausiųjų gynėjas ir priekabiautojų priešas. Notingamo šerifui atėmus turtą, Robinas Hudas gyvena Šervudo miško šešėlyje su savo ištikimais bendražygiais, išmintinguoju mažuoju Džonu ir linksmuoju broliu Tucku, ir kartu su jais kovoja, kad atkurtų karalystės teisingumą.

 

Pinokis - Karl Kolodis

Lėlės istorija prasideda nuo dailidės, vardu Maestro Ciliegia. Vyras, radęs keistų savybių turintį, nes „verkė ir juokėsi kaip vaikas“, medienos gabalą nusprendžia ją atiduoti Geppetto (meistro vardas). Pagyvenęs stalius nori iš medžio pagaminti lėlę.

 

Mažasis princas

„Gražiausių dalykų pasaulyje negalima pamatyti ar paliesti, jie jaučiami širdimi“.

 
 

Peržiūrėkite kitas knygas vaikams

KODĖL VAIKAI TURĖTŲ EITI Į BIBLIOTEKĄ

JŪSŲ NUSTATYTAS PAVYZDYS

Vienas pagrindinių vaiko vedimo į biblioteką privalumų yra tas, kad jūs, kaip tėvai, pateikiate pavyzdį kaip skaitytojas. Eidami su vaikais į biblioteką, kai jie jauni, galite įsitikinti, kad jie supranta, jog skaitymas yra natūralus dalykas žmonėms.

NEMOKAMA PRAMOGA

Bibliotekose dažnai siūlomi renginiai ar susitikimai, siūlantys edukacinę vertę ir nekainuojantys pinigų. Šie nemokami ištekliai netgi gali padėti sutaupyti kitų pramogų rūšių. Nuvežti pilną vaikų automobilį pažiūrėti vasaros filmų gali labai brangiai kainuoti. Laimei, daugelis bibliotekų siūlo filmus ar kitas laikmenas nemokamai arba už labai mažą kainą, teikdami pakaitinę veiklą už nedidelę išlaidų dalį.

BIBLIOTEKININKAI, PADĖJANTYS JIEMS RASTI KNYGAS

Viena iš klasikinių priežasčių, kodėl vaikai turėtų eiti į biblioteką, yra gauti pagalbą ieškant medžiagos. Nors laisvė rinktis savo knygas ar kitas laikmenas yra labai svarbi formuojant nuoseklius skaitymo įpročius, tačiau galimybė kreiptis į nusimanantį specialistą, kuris gali padėti rasti medžiagą įvairiomis temomis. 

SANTYKIO SU BIBLIOTEKA PLĖTRA

Anksti susiejant vaikus su biblioteka mokoma, kad jie gali naudotis vertingais šaltiniais ne tik tradiciniuose popieriniuose puslapiuose. Vartotojai priklauso nuo vietinių bibliotekų, nes jie turi platų švietimo, pramogų ir bendravimo poreikių asortimentą. Be įprastų knygų, dauguma žiniasklaidos centrų leidžia vartotojams prisijungti prie interneto, daugeliui piliečių suteikdami svarbių darbo paieškos ir ryšio galimybių.

SKAITYMAS VAIKŲ PRIEŽIŪROJE

Skaitymo svarba vaikams niekada nebuvo tokia akivaizdi, ir mokyti vaikus pamilti skaitymą yra neatsiejama bet kurios stiprios švietimo programos dalis. Ankstyvas skaitymas sukuria tvirtus įpročius, kurie greičiausiai bus naudingi visam gyvenimui. Atsižvelgiant į bibliotekų teikiamą naudą ir į tai, kaip jos gali paveikti vaikus, prieiga prie šių erdvių turėtų būti pagrindinis prioritetas, kai tėvai pasirenka vaiko priežiūros galimybes.

PASIRINKIMO LAISVĖ

Vaiko akių atvėrimas nesuskaičiuojamoms skaitymo galimybėms gali pakeisti požiūrį į knygas. Pirmiausia tikriausiai nenuostabu, kad vaikai dažniau skaito, kai gali pasirinkti savo skaitymo medžiagą. Be to, studentai dažnai randa panašių knygų, kai ieško savo pageidaujamų knygų, o tai reiškia, kad jie susiduria su daugiau skaitymo medžiagos nei tik viena knyga, esanti priešais tą akimirką.

Peržiūrėkite kitas knygas vaikams