Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka

Aš esu Enrico, savanoris ,
Norėčiau pasidalinti su jumis šiuo nauju asmeniniu projektu, esu knygų mylėtojas, mėgstu skaityti. Kai buvau mažas, nemėgau knygų (neturėjau motyvacijos jų skaityti). Viskas pasikeitė, kai baigiau mokyklą, nuo tada pradėjau pirkti knygas 📚 ir tai tapo mano aistra.. Per pastaruosius metus išsiūgdžiau savo rytinį įprotį. Kiekvieną rytą aš atsikeliu anksti ir skaitau 30–40 minučių.
Kai gyvenau Sidnėjuje (2019 m.), Dažnai skaičiau metro, nes iki mano darbovietės buvo beveik valanda kelio. Tais metais išsikėliau sau didelį asmeninį tikslą – perskaityti 12 knygų per metus, po 1 knygą per mėnesį. Kelionės metu negalėjau vežtis knygų, todėl 20-ųjų savo metų pradžioje padariau vieną geriausių investicijų, pirmą kartą nusipirkau „Kindle“.
Bandau skaityti knygas, kuriose paliečiu naujas temas, susijusių su mano profesija, pomėgiais, asmeniniu augimu ir įkvepiančias žmonių, kuriems gyvenime pasisekė, biografijas.
Dėl šios puikios darbo bibliotekoje galimybės mane supa aplinka, kurioje knygos yra dėmesio centre, esu apsuptas žmonių, kurie turi pomėgį skaityti. Pasidalinsiu požiūriu į jauną žmogų, atvykusį į Lietvą iš kitos šalies, kuris dirba bibliotekoje ir stengsiuosi įkvėpti jaunus žmones pradėti skaityti dažniau.
Pasidalinsiu savo mėgstamiausiomis knygomis ir tomis, kurias šiuo metu skaitau, trumpai aprašysiu knygas, savo nuomonę apie jas ir kodėl jūs turėtumėte jas perskaityti.
Aš, taip pat, pasidalinsiu keletu patarimų, kaip efektyviai skaityti, visais eksperimentais, kuriuos šiuo metu stengiuosi išbandyti, kurie padėtų skaitant.
„Visų gerų knygų skaitymas yra tarsi pokalbis su geriausiais praėjusių šimtmečių protais“
Ateikite aplankyti mus bibliotekoje, pabendraukime ir paskaitykime gerą knygą.

Tiek daug knygų, tiek mažai laiko. Jei nežinote, ką skaityti toliau, mes jus aprėpėme.

knygų apžvalga

kiekvieną savaitę bus dalijamasi knyga

Skaitymo patarimai

Rasite patarimų, kaip pagerinti skaitymą

Nemokamos knygų santraukos

Kiekviena knyga yra mūsų bibliotekoje

Ateik ir aplankyk mus bibliotekoje

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka yra biudžetinė įstaiga, veikianti Skuodo rajono savivaldybės teritorijoje informacijos sklaidos, kultūros, mokslo ir švietimo srityse ir vykdanti bibliotekų veiklą.

Pagrindinė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos veikla – dokumentų kaupimas, tvarkymas, sisteminimas, saugojimas, skaitmeninimas, panauda ir viešinimas, bibliografavimas, kultūrinių ir edukacinių programų organizavimas ir kultūros plėtra, galimybės naudotis viešaisiais informaciniais ištekliais, nepaisant informacijos pateikimo būdo, formos ir laikmenos, neatsižvelgiant į autorių ar užfiksuotų žinių politinę ar ideologinę orientaciją, užtikrinimas; fizinių ir juridinių asmenų lygių teisių naudotis teisės aktų nustatyta tvarka teikiamomis nemokamomis visuomenės švietimui, etnokultūrinei, sociokultūrinei edukacijai, moksliniams tyrimams bei asmenybės ugdymui reikalingomis paslaugomis ir informacija užtikrinimas.