Niekada nenustok mokytis. Kurkite geresnius skaitymo įpročius, paįvairinkite savo žinias.

21 pamokos XXI amžiui

Šioje knygoje autorius bando atsakyti į keletą svarbių klausimų, tokių kaip: kodėl krizės metu – laisva demokratija? Ar Dievas grįžo? Ar netrukus prasidės naujas pasaulinis karas? Ar Europa turėtų atidaryti duris imigrantams?

6 įpročiai, apie kuriuos kalbėsiu, yra 6 įpročiai, kurie VISADA buvo žinomi kaip naudingi jums. Ka reikia padaryti:  juos supakuoti į vieną rutiną, suteikiant įkvepiantį pavadinimą ir įtikinant žmones, kad tai yra patikimas ir tvarus, o ne superherojų dalykas.

Michelle Obama – Mano istorija

Intymi ir įtraukianti pasaulio pirmosios ponios, įkvėpusios pasaulį, autobiografija Kai ji buvo dar maža, Michellei Robinson visas pasaulis buvo Čikagos pietinėje pusėje, kur ji ir jos brolis Craigas mažame šeimos bute dalijosi miegamuoju ir žaidė parke gaudynes. Čia tėvai Fraseris ir Mariana Robinsonai mokė ją kalbėti atvirai ir nebijoti savęs

Knygų Laiko Kaina – Tim Tinger

Jei turėtum nemirtingumą,ką su juo darytum? Grupė investuotojų ir mokslininkų randa būdą sukurti serumą, kuris turi būti periodiškai švirkščiamas į žmogų, gali sustabdyti senėjimo procesą ir galų gale nemirtingumą. Po supratimo, kad jie faktiškai ir PAGALIAIU tai padarė, jie nusprendžia, kad negali tiesiog pateikti šio produkto į masinę rinką.

Skaitykite daugiau knygų, kurias jums dalijau

6 priežasčių, dėl kurių turėtumėte perskaityti

Kaip matote, skaitymas yra naudingas jums – labai, labai gerai. Tai gali pagerinti jūsų akademinį, socialinį, fizinį ir psichinį gyvenimą

Turėdami galvoje šiuos įtikinamus faktus, pats tinkamiausias laikas pasinerti į savo 2021 m. Skaitymo tikslus!

Skaitymas naudingas jūsų smegenims –

Moksliniai tyrimai rodo, kad skaitydamas tikrai esi protingesnis. Pavyzdžiui, skaitant romaną padidėja kraujotaka ir pagerėja smegenų ryšys.

Skaitymas supažindina su naujomis idėjomis ir kviečia spręsti problemas

Ar kada nors išsprendėte paslaptingos knygos atvejį, prieš perskaitę išvadą ar numatę įvykių posūkį romane? Skaitymas padeda aptikti modelius, išspręsti problemas ir įsisavinti naują informaciją, tarsi gyventum veikėjų bateliuose.

Skaitymas padaro jus geresniu rašytoju

Kai skaitote, jūsų smegenys įsisavina gerą rašymo techniką ir žodyną. Savo raštu nesąmoningai nukopijuosite knygų, kurios atkreipė jūsų dėmesį, rašymo stilius. Skaitymas taip pat pagerina jūsų žodyną ir rašybą.

Skaitymas stiprina pasaulėžiūrą ir įsitikinimus

Kai skaitote knygą, kurios pasaulėžiūra sutampa, ji sustiprina jūsų įsitikinimus. Jei skaitote knygą su priešinga pasaulėžiūra, tai praplečia jūsų požiūrį ir paskatina ištirti savo įsitikinimus ir ieškoti tiesos.

Skaitymas pagerina jūsų savidiscipliną ir nuoseklumą

Knygos skaitymas, skirtingai nei tinklalapio aprišimas, verčia susitelkti. Norėdami gauti kuo daugiau naudos iš pasakojimo, turite užfiksuoti siužetą ir užbaigti knygą. Tai darydami, jūsų smegenys užmezga gilius ryšius ir praktikuoja susikaupimą.

Skaitymas sumažina stresą

Skaitymas apie tai, kas jums patinka, ar pamesti save gerame romane, yra puikus būdas atsipalaiduoti. Tai gali palengvinti įtampą raumenyse ir širdyje, o smegenys gali klaidžioti pagal naujas idėjas ir gyventi kažkieno batuose. Skaitymas yra mini atostogos jūsų smegenims!

Skaitykite daugiau knygų, kurias jums dalijau